किरण चाम्लिङ राईको निर्देशनमा ब्रबिम शेर्माको ‘ज्यानै हाजिर भो’ गीतको भिडियो बजारमा (भिडियो सहित)

369Shares

काठमाडौं : चर्चित निर्देशक किरण चाम्लिङ राईको निर्देशनमा गायक ब्रबिम शेर्मा चेसुङ र सीता सिंगकको मीठो स्वरमा सजिएको “ज्यानै हाजिर भो” (सेवारो) गीतको भिडियो बजारमा आएको छ । गीतको भिडियो बजारमा आए संगै दर्शक श्रोताहरुले राम्रो प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् ।

साहित्यकार राजन मुकारुङको उत्कृष्ट शब्द तथा संगीत रहेको गीतमा पदम राजन मगरको संगीत संयोजन रहेको छ । गीतलाई सेवा रेकर्डिङ स्टुडियोमा मुस्कान मुकारुङले रेकर्डिङ, मिक्सिङ अनि मास्टरिङ गरेका हुन् भने भिडियोलाई भुपेन्द्र तुम्बाहाङ्फेले छायांकन अनि अनिल रानाले भिडियो सम्पादन गरेका हुन् ।

थैली इन्टर्टेन्मेन्टको प्रस्तुति रहेको गीतको भिडियो “ORIGIN NEPAL” युट्युब च्यानलबाट सार्बजनिक गरिएको छ । यस गीतको भिडियोमा ब्रबिम शेर्मा, ईक्शा मादेन अनि पुष्पा लिम्बुको उत्कृष्ट अभिनय देख्न सकिन्छ । गीतमा लिम्बू संस्कार अनि संस्कृति रमाइलो तरिकाले प्रस्तुत गरिएको छ ।

भिडियो हेर्नुहोस :

369Shares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *